Powiat Puławski

Puławskie obserwatorium w konkursie PAP

Rewitalizacja obserwatorium astronomicznego w Puławach została zgłoszona do konkursu “Inwestycja z perspektywą”, organizowanego przez Serwis Samorządowy Polskiej Agencji Prasowej. Przypomnijmy, że wyremontowany obiekt oddano do użytku w kwietniu ubiegłego roku.

Obserwatorium zyskało wtedy nowy, bardziej estetyczny wygląd, zostało poddane termomodernizacji, ale także wzbogacone o nowy sprzęt do prowadzenia działalności edukacyjnej. Konkurs polega na głosowaniu internautów, rozpoczęło się ono na stronie internetowej Serwisu Samorządowego PAP  https://samorzad.pap.pl/konkurs-inwestycja-z-perspektywa/kategoria/inwestycja-z-perspektywa/pulawski-powiat-rewitalizacja wraz z początkiem miesiąca i potrwa do 10 lutego. Wygrają samorządy, których projekt uzyska największa liczbę głosów w przeliczeniu na liczbę mieszkańców. Pierwsze trzy miejsca otrzymają pamiątkowe statuetki, zaś zwycięską inwestycję odwiedzi reporter PAP i ją udokumentuje.

Laureaci zostaną przedstawieni podczas konferencji w Centrum Prasowym PAP w Warszawie. Konkurs “Inicjatywa z perspektywą” jest realizowany w ramach projektu “Fundusze Europejskie w regionach”.

 

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button