Informacje

Forum Ekonomiczne Młodych Liderów po raz siedemnasty

W tym roku już po raz siedemnasty odbędzie się Forum Ekonomiczne Młodych Liderów. Organizator wydarzenia, czyli Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw w Lublinie zaprasza aktywnych i przedsiębiorczych młodych ludzi do udziału w tym wydarzeniu.

Wydarzenie odbywa się w ramach organizowanego w Karpaczu Forum Ekonomicznego. Jest spotkaniem młodych ludzi z całej Europy, miejscem dyskusji o istotnych procesach zachodzących na świecie a także wyzwaniach stojących przed młodym pokoleniem przedsiębiorców, publicystów, ekonomistów czy liderów organizacji pozarządowych. W tym roku ważnym tematem będzie sytuacja gospodarcza powstała w związku z rosyjską agresją na Ukrainę. Wśród dawnych prelegentów Forum znaleźć można najbardziej znamienite nazwiska z Polski i zagranicy, swoje wykłady wygłaszali między innymi prezydenci, premierzy, ministrowie czy komisarze Unii Europejskiej.

Bezpośrednimi uczestnikami Forum Ekonomicznego Młodych Liderów są liderzy organizacji pozarządowych, dziennikarze, publicyści, blogerzy, naukowcy czy przedsiębiorcy. W wydarzeniu co roku bierze udział ok. 300 osób z Polski i zagranicy. Osoby zainteresowane udziałem w Forum powinny skontaktować się z biurem organizacyjnym mieszczącym się w Europejskim Domu Spotkań – Fundacji Nowy Staw przy ul. 3 Maja 18/5A w Lublinie. Forum Ekonomiczne Młodych Liderów odbędzie się w dniach 7-9 września.

zdj. ilustracyjne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button