Trzecie zwycięstwo Wisły w sparingu

Trzecie zwycięstwo w trzecim meczu sparingowym zanotowali piłkarze Wisły Puławy. W sobotę na własnym boisku puławianie podejmowali zespół Pogoni Siedlce.

Goście objęli prowadzenie pod koniec pierwszej połowy po celnym strzale z rzutu wolnego. W drugiej połowie skuteczniejsi byli wiślacy. Najpierw w 60. minucie bramkę zdobył Ednilson, a następnie 6 minut później gola dla Wisły zdobył nowo pozyskany Robert Majewski. Kilka chwil później Pogoń wyrównała stan rywalizacji. W ostatnich fragmentach spotkania, kolejnego jak się okazało, zwycięskiego gola zdobył Ednilson. Dzięki temu Wisła zwyciężyła z Pogonią Siedlce 3:2.

Następnym przeciwnikiem Wisły w kolejnym meczu kontrolnym będzie Polonia Warszawa.