Miasto Puławy

Załóż własny biznes przy wsparciu puławskiej fundacji

Fundacja Puławskie Centrum Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w programie “Mała firma – ABC Biznesu”, który jest szansą na otwarcie własnej działalności gospodarczej dla osób niepracujących bądź zarabiających mało.

Program obejmie wsparciem finansowym 60 osób w wieku powyżej 30 lat z naszego województwa. Mogą z niego skorzystać w szczególności osoby bezrobotne zarejestrowane w Urzędzie Pracy oraz bierne zawodowo, które mają niskie kwalifikacje, pozostają przez dłuższy czas bez pracy bądź posiadają orzeczenie o niepełnosprawności. Program “Mała firma – ABC Biznesu” jest skierowany w szczególności także do osób powyżej 50. roku życia oraz kobiet. O pomoc mogą również starać się osoby pracujące, zatrudnione na umowy krótkoterminowe bądź cywilnoprawne, których miesięczne zarobki nie przekraczają 120% minimalnego wynagrodzenia

Wsparcie, które uczestnicy projektu mogą otrzymać to dotacje na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej w kwocie około 23 tysięcy złotych, szkolenia a także finansowe wsparcie pomostowe przez rok w wysokości 2800 złotych miesięcznie.

Szczegółowych informacji na temat projektu “Mała firma – ABC Biznesu” udziela Fundacja Puławskie Centrum Przedsiębiorczości, zlokalizowana przy ul. Mościckiego 1 telefonicznie pod numerem (081) 470 09 00 oraz mailowo pod adresem fpcp@fpcp.org.pl.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button