InformacjeMiasto Puławy

Debata o oświacie – zadaj pytanie prezydentowi

Za nami pierwsza część debaty o stanie puławskiej oświaty, w której udział wzięli eksperci oraz przedstawiciele władz Miasta. Przed nami – druga część dyskusji, w której zdecydowanie większy udział mają mieć mieszkańcy Puław.

Jak przekonują organizatorzy tego wydarzenia, pierwsza część debaty była ogólnym wprowadzeniem do zagadnień w dziedzinie oświaty, w drugiej zaś zostaną poruszone bardziej konkretne zagadnienia, dotyczące szans i wyzwań stojących przed puławskimi szkołami. Osoby, które chciałyby zabrać głos w trakcie debaty, powinny zarejestrować się do poniedziałku 7 lutego do godz. 10:00 poprzez wysłanie informacji mailowej do Urzędu Miasta na adres debata@um.pulawy.pl. Z racji obowiązujących obostrzeń istnieje również możliwość wcześniejszego wysłania pytań bez uczestnictwa w spotkaniu. W tym celu na stronie internetowej puławskiego Urzędu Miasta załączono formularz elektroniczny, za jego pośrednictwem puławianie mogą przekazać nurtujące ich kwestie dotyczące stanu puławskich szkół. Można tam też znaleźć przygotowaną przez miejskich urzędników analizę dotyczącą funkcjonowania puławskich placówek edukacyjnych wraz z prognozą na przyszłość.

Druga część dyskusji odbędzie się we wtorek 8 lutego o godz. 17:00 w sali widowiskowej Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika”. Będzie można ją oglądać w serwisie Youtube na kanale Puławoaktywni.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button