InformacjePuławy

Wypadek na S12 [VIDEO]

Fragment drogi S12 łączącej Lublin z Radomiem w pobliżu Puław jest w ostatnich dniach niebezpiecznym miejscem. W przeciągu tygodnia doszło tam do kilku groźnych wypadków.

Tylko we wtorek paru kierowców nie poradziło sobie z połączeniem dużej prędkości i niekorzystnych warunków atmosferycznych.

– Niedostosowanie prędkości przez kierującego volkswagenem było przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło na drodze S12 w miejscowości Bronowice, kierujący tym samochodem wpadł w poślizg, uderzył w barierę energochłonną, odbił się od niej i uderzył w citroena, który jechał sąsiednim pasem- relacjonuje podkom. Ewa Rejn-Kozak z puławskiej Komendy Powiatowej. Kierujący volkswagenem 32-letni mieszkaniec Chełma doznał ogólnych potłuczeń i został już wypisany ze szpitala. Kierującemu citroenem nic się nie stało. Tego dnia doszło do 6 innych zdarzeń drogowych na terenie powiatu, między innymi na drodze S-12 czy S-17. Głównym czynnikiem powodującym te wypadki była zbyt duża prędkość.

podkom. Ewa Rejn-Kozak – Oficer prasowy KPP Puławy

W najbliższych dniach nie zanosi się na poprawę pogody. W związku z tym warto zwrócić uwagę na sytuację na drodze i dostosować prędkość.

Autor: A. Koter

Foto: KPP w Puławach

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button