Miasto Puławy

Konsultacje w sprawie siłowni w nowej hali

W najbliższy poniedziałek radni zrzeszeni w Komisji Sportu, Kultury Fizycznej i Turystyki będą dyskutować nad zagospodarowaniem niewykorzystanego dotychczas pomieszczenia znajdującego się w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Lubelskiej.

Pomieszczenie zostało zaprojektowane w taki sposób, by mogła tam powstać siłownia bądź ciężarownia. Jest również możliwość połączenia tych dwóch funkcji. Podczas poniedziałkowego spotkania mają zostać przedstawione różne koncepcje dotyczące zagospodarowania tego miejsca, między innymi pomysł wynajmu siłowni dla jednej z prywatnych firm.

Podczas ostatniej sesji Rady Miasta z końca stycznia, większość radnych zgodnie z wolą komisji budżetowej zdecydowała o przeniesieniu zaplanowanych 600 tysięcy złotych na wyposażenie siłowni tymczasowo do rezerwy budżetowej. Za takim rozwiązaniem głosowało 12 radnych, 7 było przeciw zaś 2 wstrzymało się od głosu. Radni chcą bowiem wysłuchać najpierw koncepcji zagospodarowania pomieszczenia oraz zdania puławskich klubów na ten temat.

W trakcie zaplanowanego poniedziałkowego spotkania będzie możliwość zabrania głosu, należy jednak wcześniej skontaktować się w tej sprawie z Biurem Rady Miasta Puławy w celu utrzymania linku do transmisji. Kontakt można uzyskać mailowo pod adresem radamiasta@um.pulawy.pl. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16:00.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button