InformacjeLPU24POLECAMY

Świąteczne przygotowania z Galerią Zieloną

Najbardziej magiczny czas w roku trwa! To już ostatnia prosta w przygotowaniach do obchodzenia tegorocznych Świąt. Galeria Zielona w grudniu zaprasza do wzięcia udziału w akcjach, które wspierają Klientów w byciu gotowym do Bożego Narodzenia. Skorzystać będą mogli wszyscy, którzy zrobią zakupy.
Czy pakowanie prezentów kończy się u Was włożeniem upominków w świąteczną torebkę? Wcale nie musi tak być! Oprawa prezentu także jest niezwykle ważna – już samo rozpakowywanie powinno przynosić obdarowanemu radość. I dlatego właśnie w dniach 16 i 17 grudnia 2021 r. od 11.00 do 19.00 w Galerii Zielonej będziecie mogli skorzystać z bezpłatnego zapakowania prezentu. Wystarczy posiadać paragon dowolnego zakupu w tych dniach, a wielkość upominku nie może przekroczyć metra.
To jeszcze nie wszystko. 18 grudnia natomiast za zakupy na min. kwotę 150 zł (maksymalnie połączyć można dwa paragony) będziecie mogli odebrać gwiazdę betlejemską, która udekoruje Wasze wnętrze i wprowadzi świąteczny klimat. Zapraszamy na specjalne stoisko akcji w godz. 11.00-19.00.
Dodatkowo, przypominamy, że 12 i 19 grudnia przypadają niedziele handlowe, więc nie musicie się martwić, że zabraknie Wam czasu na świąteczne zakupy. Galeria Zielona zaprasza w niedziele handlowe od 11.00 do 19.00, a w pozostałe dni od 9.00 do 20.00.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button