InformacjeKurów

Złodzieje bez prawa jazdy zatrzymani w Kurowie [VIDEO]

W piątek policjanci z Kurowa zauważyli dwóch podejrzanych mężczyzn. Jak się okazało byli to niemal profesjonalni złodzieje okradający sklepy w okolicy.

W ich samochodzie znaleziono produkty między innymi ze sklepu w Puławach. Ponadto jeden z nich kierował autem bez posiadania uprawnień.

Jak podaje rzecznik puławskiej policji, podkom. Ewa Rejn-Kozak, Komendant Komisariatu Policji w Kurowie wracając wraz z “dochodzeniowcem” z komendy w Puławach, zauważyli na jednej z uliczek w Kurowie dwóch dziwnie zachowujących się mężczyzn. Jeden z nich, na widok policjantów, podniósł jakąś torbę i zaczął szybko się oddalać. To zachowanie zwróciło uwagę funkcjonariuszy. Jak dodaje rzecznik, w tym samym czasie podano komunikat o kradzieży w jednym ze sklepów w Kurowie. Mundurowi szybko połączyli fakty. Ruszyli w pogoń i zatrzymali spotkanych wcześniej mężczyzn. Jak się okazało, zatrzymani to osoby w wieku 25 i 30 lat, przyjechali z Lublina. W ich samochodzie znaleziono m.in. kilkanaście butelek wysokogatunkowego alkoholu, kawę, a także mleko w proszku dla niemowląt.

podkom. Ewa Rejn-KozakOficer prasowy KPP w Puławach

Policjanci aktualnie prowadzą dochodzenie mające na celu ustalenie z których sklepów na terenie naszego powiatu mężczyźni kradli swoje łupy.

Autor: A. Koter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button