Powiat Puławski

Przed nami 21. Powiatowy Dzień Kultury

W tym roku już po raz dwudziesty pierwszy zorganizowany zostanie Powiatowy Dzień Kultury. Wydarzenie jest okazją do podziękowania i wyróżnienia osób zaangażowanych w działalność kulturalną oraz promocję naszego regionu w tym zakresie.

Tegoroczne święto ludzi kultury odbędzie się 22 października o godz. 16:00, miejscem uroczystości, podobnie jak w roku ubiegłym, będzie hala sportowa Zespołu Szkół Technicznych w Puławach. Tradycyjnie zostaną wręczone doroczne nagrody Starosty Puławskiego w dziedzinie kultury. W poprzednich latach nagrody trafiały zarówno do osób indywidualnych, zaangażowanych w działalność kulturalną, jak również do stowarzyszeń, takich jak kluby seniora czy koła gospodyń wiejskich. Dodatkowo w tym roku wyróżnione zostaną również publikacje związane z powiatem puławskim, wydane w ciągu ostatnich 3 lat. Pozycje w konkursie wydawnictw można było zgłaszać do 1 października.

Ozdobą wydarzenia będzie koncert znanego między innymi z programu “Mam Talent” akordeonisty Marcina Wyrostka. Jak zapowiadają organizatorzy, wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button