InformacjeMiasto Puławy

Sprzątanie świata z fundacją Leroy-Merlin [VIDEO]

Wysokie temperatury i dużo wolnego czasu to czynniki, które zachęcają do spacerów na łonie natury. Mieszkańcy Puław również chętnie korzystają z możliwości “zielonego wypoczynku”, jakie daje nam park, czy pobliskie lasy.

Jednak nie wszyscy użytkownicy terenów zielonych są na tyle cywilizowani, aby zadbać o przestrzeń wokół siebie i pamiętać przynajmniej o posprzątaniu po sobie. W związku z tym powstają liczne inicjatywy mające na celu zadbanie o środowisko i umilenie spacerowiczom wypoczynku. Jedną z takich akcji wkrótce przeprowadzą pracownicy Leroy-Merlin, do udziału w której zapraszają wszystkich chętnych.

– Fundacja Leroy-Merlin Polska uczestniczy w akcji «Sprzątanie świata” , jest to 28. edycja tej inicjatywy – mówi Beata Bociąg, przedstawicielka Fundacji. Jak dodaje, przy ul. Powstańców Listopadowych będzie się znajdował namiot sztabu Leroy Merlin. Inicjatywa jest przeprowadzana we współpracy z Urzędem Miasta oraz puławskim Zakładem Usług Komunalnych. Podczas akcji udostępnione będą rękawiczki oraz worki na śmiecie.

Beata BociągLeroy-Merlin Puławy

Sprzątanie okolic ul. Powstańców Listopadowych odbędzie się we wtorek 20 lipca od godziny 14:00.

Autor: A. Koter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button