Miasto Puławy

Oddaj swój głos na najlepszy pomysł podczas Demo Day

Już za tydzień, 12 października w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym odbędzie się kolejna edycja Demo Day. To cykliczne wydarzenie organizowane przez platformy startowe na zakończenie rund inkubacji – chodzi oczywiście o rozwój nowo utworzonych biznesów.

Nadszedł czas oceny pomysłów start-upów oraz podjęcie decyzji, które z nich otrzymają dofinansowanie na dalszy rozwój. Zwykle takiej oceny dokonują eksperci po obejrzeniu prezentacji, tym razem jednak będzie nieco inaczej. Wśród oceniających mogą znaleźć się również inne osoby, dlatego mieszkańcy miasta otrzymali zaproszenie do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

W środę 12 października od godz. 10:00 w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym odbędzie się 10 wystąpień przedstawicieli firm biorących udział w projekcie Strefa Pomysłodawcy. Puławianie, którzy tego dnia zdecydują się uczestniczyć w prezentacjach, będą mogli oddać głos na najlepszy ich zdaniem pomysł. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na kanale Strefa Pomysłodawcy w serwisie Youtube.

Autor: M. Owczarz

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button