Informacje

Doradcy podpowiedzą, jak zgłosić się do programu Mój Prąd 3.0

Zespół Doradców Energetycznych zaprasza mieszkańców województwa lubelskiego na bezpłatne warsztaty w ramach programu Mój Prąd 3.0.

Głównym celem tego projektu jest zwiększenie ilości instalacji fotowoltaicznych w Polsce, które ostatnimi czasy stają się w naszym kraju coraz bardziej popularne. Eksperci podpowiedzą krok po kroku, jak skutecznie wypełnić wniosek o dofinansowanie do przydomowej fotowoltaiki, uczestnicy warsztatów otrzymają także informacje o formach wsparcia w ramach programu oraz terminach, których należy dotrzymać.

Warsztaty odbędą się w formie on-line za pośrednictwem platformy Microsoft Teams już we wtorek 20 lipca od 10:00 do 12:00. Szkolenie jest bezpłatne, a zgłoszeń na nie należy dokonywać do 18 lipca za pośrednictwem linku dostępnego na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego lubelskie.pl https://www.lubelskie.pl/doradztwo-energetyczne. Dzień przed szkoleniem osoby zainteresowane mają otrzymać na swoje adresy mailowe link do tego wydarzenia.

foto: Pixabay

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button