InformacjeMiasto Puławy

Nowe zasady korzystania z usług Biblioteki Miejskiej

Biblioteka Miejska w Puławach informuje o nowych zasadach korzystania z jej księgozbioru. Poprawiająca się sytuacja epidemiczna sprawiła, że instytucja postanowiła z powrotem przywrócić wolny dostęp do książek.

Wszystko jednak ma się odbywać zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego. Użytkownicy powinni dezynfekować ręce, korzystać z maseczek ochronnych oraz zachowywać dystans społeczny. W bibliotece obowiązuje również limit jednej osoby na 15 metrów kwadratowych. Wciąż niedostępne dla odwiedzających bibliotekę pozostaną czytelnia oraz stanowiska komputerowe.

Instytucja poinformowała także o zmianach godzin swojego funkcjonowania. Siedziba główna przy ul. Głębokiej będzie teraz czynna w poniedziałki od 8:00 do 15:00, zaś w pozostałe dni robocze – od 10:00 do 18:00. Filia nr 1 przy ul. Lubelskiej będzie przyjmować czytelników od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 17:00. Siedziba filii nr 2 przy ul. Sienkiewicza będzie natomiast funkcjonować w środy od 10:00 do 18:00, zaś w pozostałe dni robocze – od 8:00 do 16:00, podobnie jak filie nr 3, 4, 5 oraz 7.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button