Miasto Puławy

Przed nami sesja budżetowa Rady Miasta

Okres po świętach Bożego Narodzenia a przed Nowym Rokiem to dla wielu osób czas odpoczynku i urlopów. Wolnego nie mają jednak radni miasta Puławy, którzy już w najbliższą środę odbędą kolejną sesję.

Najważniejszym punktem programu obrad będzie bez wątpienia kwestia przyjęcia uchwały budżetowej na 2022 rok. Zebrane zostaną opinie wszystkich komisji, które pracowały nad przedstawionym projektem budżetu w grudniu. Ustosunkuje się do nich prezydent Paweł Maj. Potem odbędzie się dyskusja i głosowanie nad dokumentem.

Ponadto wśród wielu zaplanowanych punktów znajduje się też ten dotyczący ustalenia wysokości wynagrodzenia dla prezydenta Pawła Maja oraz wysokości diet dla radnych miejskich. Podobne uchwały podwyższające uposażenie swoich włodarzy ma już za sobą większość gmin naszego powiatu. Oprócz tego radni pochylą się też nad projektem ustalenia cen za usługi przewozowe puławskiego MZK.

Początek miejskiej sesji, która odbędzie się w trybie zdalnym, ustalono na środę 29 grudnia od godz. 14:00. Transmisję z jej przebiegu będzie można śledzić za pośrednictwem serwisu esesja.tv.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button