InformacjeMiasto Puławy

Konkurs na kierownika Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Puławach ogłosił konkurs na stanowisko kierownika Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia z siedzibą przy ul. Kołłątaja 64.

Wymagania stawiane przed kandydatami to między innymi co najmniej 5-letni staż pracy, w tym przez rok na stanowisku kierowniczym w instytucji pomocy społecznej. Oprócz wykształcenia wyższego i specjalizacji z zakresu organizacji pomocy społecznej kandydat powinien mieć też doświadczenie w pracy z osobami starszymi i doznającymi przemocy. Osoba starająca się o funkcję kierownika Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia powinna także posiadać szeroką wiedzę w zakresie koordynowania projektami współfinansowanymi ze środków zewnętrznych.

Kandydaci mogą składać dokumenty do 12 maja na adres Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Puławach przy ul. Leśnej 17 osobiście bądź pocztą. Szczegółowe informacje na temat dokumentacji potrzebnej do złożenia kandydatury dostępne są na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Urzędu Miasta Puławy.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button