InformacjeMiasto Puławy

29. Finał WOŚP coraz bliżej

Pomału zbliża się 29. już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przypominamy ważne terminy obowiązujące dla tegorocznej edycji tej pomocowej inicjatywy.

Do 10 stycznia sztaby WOŚP zbierają zamówienia do tak zwanego SiemaShop. Kupując gadżety z internetowego sklepu można wspomóc statutowe cele WOŚP. Jak co roku, organizowane są także licytacje charytatywne. Osoby, które chciałyby ofiarować swoje przedmioty do wylicytowania na rzecz WOŚP, powinny zgłaszać się do sztabu Fundacji do 27 stycznia. Wciąż można także zostać wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rejestracja osób chętnych trwa do 14 stycznia.

Osoby lubiące aktywność fizyczną z pewnością odnajdą się dobrze w biegu „Policz się z cukrzycą” . Zapisywać mogą się zarówno dzieci jak i dorośli, termin rejestracji to 24 stycznia. Wszelkie szczegółowe informacje na temat tegorocznej akcji znajdują się na profilu Facebookowym puławskiego sztabu fundacji. Przypomnijmy, że tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 31 stycznia. Jeśli pandemiczne restrykcje na to pozwolą, w puławskiej Galerii Zielonej odbędzie się tego dnia licytacja na rzecz WOŚP, którą poprowadzą nasi redakcyjni koledzy: Paweł Nowosadzki oraz Paweł Romański.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. Ul. Przemysłowa,bo o niej mowa w artykule.Wszystko dobrze, komfort jazdy na plus.Jednak jest jeden minus,aby bezpiecznie przejechać na ścieżce rowerowej trzeba bacznie obserwować czy nie ma porozbijanych butelek po alkoholu,lub innych napojach nie koniecznie wyskokowych.Lokalizacja,o której pisze to miejsce nieopodal ronda znajdującego się za łukiem jadąc w kierunku ul.Komunalnej.Miejscówka wprost idealna na melanż.Zero kamer,chociaż jak wiadomo nie ma tam natężenia ruchu i nie byłoby sensu instalować,bo trzeba by na to wydać,a to są duże koszty.Więc nam uczestnikom tutaj mam na myśli rowerzystów jako,że korzystamy ze ścieżek rowerowych miejmy na uwadze to,aby omijać takie miejsca w miarę możliwości z zachowaniem ostrożności.Pozdrawiam, szerokości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button