InformacjeSport

Izabella Puławy wygrywa turniej

W sobotę na boisku ZSO nr 1 odbył się turniej z serii Wojewódzkich Mistrzostw Orliczek w piłce nożnej. W turnieju wzięło udział pięć zespołów z Chełma, Białej Podlaskiej, Lublina, Grabowa i Puław.

Reprezentantki naszego miasta, zawodniczki Izabelli Puławy w pierwszym swoim meczu zagrały z drużyną z Lublina i po zaciętym spotkaniu wygrały 6:4, w drugim spotkaniu młode piłkarki puławskiego teamu zdecydowanie pokonały zespół z Białej Podlaskiej aż 12:1. Dla zespołu Izabelli bramki zdobywały Maja Czekaj, Maja Mucha oraz Anna i Kaja Wróbel.

Według oceny opiekuna puławskiego zespołu Grzegorza Zjawionego rozegrały znakomity turniej, pokazały bardzo ładną zespołową grę co, jak dodaje trener puławianek, nie jest łatwe do osiągnięcia w tak młodych rocznikach. Oznacza to, że regularne treningi i ciężka praca młodych piłkarek przynosi świetne rezultaty.

Kolejne turnieje z cyklu Wojewódzkich Mistrzostw Orliczek w piłce nożnej już w październiku. Na początku przyszłego miesiąca puławianki wyjeżdżają do Chełma i Wilkowa. Przy tej okazji w imieniu trenera Grzegorza Zjawionego zapraszamy dziewczynki z roczników 2010, 2011 i 2012 na treningi i grę w lidze orliczek w Żeńskim Klubie Sportowym IZABELLA PUŁAWY.

Autorzy: A. Koter, P. Nowosadzki

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button