Informacje

Marka Lubelskie – trwa nabór wniosków

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego zaprasza przedsiębiorców z regionu do zgłaszania swoich kandydatur w ramach konkursu Marka Lubelskie. Podstawowym celem realizowanego już od 2007 roku przedsięwzięcia jest promocja najlepszych produktów i usług Lubelszczyzny.

Do tej pory znak towarowy opatrzony napisem Marka Lubelskie otrzymało 86 firm z naszego regionu. Są to przedsiębiorstwa z wielu branż, między innymi spożywczej, produkcyjnej, usługowej, medycznej czy budowlanej. Podstawowym warunkiem uczestnictwa w projekcie jest prowadzenie działalności gospodarczej na Lubelszczyźnie od co najmniej 2 lat. Przystąpienie do projektu Marka Lubelskie jest bezpłatne.

Remigiusz Małecki – Rzecznik Prasowy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego

Przedsiębiorca może zgłosić swój udział poprzez dostarczenie lub wysłanie na adres Departamentu Gospodarki i Wspierania Przedsiębiorczości Urzędu Marszałkowskiego z siedzibą przy ul. Grottgera 4 w Lublinie. Można to zrobić pocztą lub w formie skanu na adres mailowy: marka@lubelskie.pl. Oceny wniosków dokonują specjaliści z dziedziny ekonomii, gospodarki czy zarządzania. Zgłoszenia w 16. edycji konkursu Marka Lubelskie można przesyłać do 15 stycznia.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button