InformacjeLPU24Sport

Grupa Azoty Puławy na kolejne 3 lata z Wisłą

– To nieprzypadkowy moment  – dzisiaj jest mundial, a w przyszłym roku 100-lecie istnienia Wisły Puławy. Przedłużamy współpracę na kolejne 3 lata – mówił na czwartkowej konferencji prasowej wiceprezes GAP S.A. Jacek Janiszek, podczas której podpisano aneks do Umowy o współpracy sponsorskiej pomiędzy GAP S.A a Wisłą Puławy.

Suma kontraktu objęta jest tajemnicą handlową, jednak jak zapewniał Jacek Janiszek, pieniędzy ma wystarczyć na spokojne funkcjonowanie klubu i nie przewiduje żadnych turbulencji. Przedstawiciele Zarządu Wisły nie kryli zadowolenia i zadeklarowali walkę o najwyższe cele, czyli awans do I ligi. Czy się to uda? Zobaczymy, liga jest długa, ale jesteśmy zmotywowani – wspominał Mariusz Pawlak, trener puławian. Swoje typy na wiosenne rozstrzygnięcia miał także kapitan drużyny Krystian Puton. Oprócz Wisły w gronie drużyn, które mają spore szanse na walkę o awans, wymienił m.in. Olimpię Elbląg i KKS Kalisz. Oczywiście wszystko rozstrzygnie się na boiskach, a początek ligi już pod koniec lutego.

Przypomnijmy, że Wisła po rundzie jesiennej i dwóch rozegranych awansem kolejkach wiosennych zajmuje piątą lokatę z 32 punktami na koncie, do lidera podopiecznych Mariusza Pawlaka dzieli tylko i aż 6 punktów.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button