InformacjeMiasto Puławy

Urzędy przed świętami – jak będą funkcjonować? |#LPU24.pl

Tuż przed świętami wielkanocnymi niektóre urzędy w naszym mieście “zrobią sobie wolne”. W Wielki Piątek nieczynny będzie m.in. Urząd Miasta. W komunikacie na stronie puławskiego magistratu czytamy, że w tym dniu urzędnicy odbiorą sobie wolne za święto Trzech Króli, które w tym roku wypadało w sobotę.

Analogiczna sytuacja występuje w przypadku Urzędu Stanu Cywilnego, tu również pracownicy odbiorą sobie wolne za 6 stycznia. W USC będzie natomiast pełniony dyżur w Wielką Sobotę, od 7:00 do 15:30. Jeśli chodzi o Starostwo Powiatowe, to w Wielki Piątek będzie ono czynne dla interesantów, jednak w krótszym wymiarze godzinowym niż zazwyczaj. Sprawy w budynku urzędu przy al. Królewskiej 19 będzie można załatwiać od 7:00 do 13:00. W tych samych godzinach czynny będzie Terenowy Punkt Paszportowy.

W Wielki Piątek a także w poświąteczny wtorek nieczynna będzie kasa biletowa Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika”. Instytucja w tych dniach zachęca do zakupów biletów na wybrane przez siebie wydarzenia online. Z kolei Mediateka oraz filie Biblioteki Miejskiej w Wielki Czwartek i Piątek będą czynne od 8:00 do 15:00. W Wielką Sobotę wszystkie placówki Biblioteki Miejskiej będą zamknięte.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button