InformacjeMiasto Puławy

X Jubileuszowy Bieg Zielonych Sznurowadeł |#LPU24.pl

Szkoła Podstawowa nr 4 w Puławach stała się areną niezwykłego wydarzenia sportowego X Jubileuszowego Biegu Zielonych Sznurowadeł.

To nie tylko okazja do rywalizacji, ale także do promocji zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej wśród mieszkańców prawie całej Polski bo od 10 lat do Puław na tę imprezę przyjeżdżają uczestnicy z niemal całego kraju. Tradycyjnie rywalizacja odbyła się na dystansie półmaratonu. 10 lat organizacji tej imprezy to czas na pewne podsumowania.

Prawie 500 uczestników, w różnym wieku i z różnym poziomem sprawności fizycznej, stanęło na starcie, gotowych do pokonania wyznaczonego dystansu. Fundacja Bezmiar, główny inicjator i organizator biegu, zadbała o każdy szczegół, aby uczestnicy mogli cieszyć się zarówno sportową rywalizacją, jak i niezapomnianymi emocjami. Dzięki wsparciu lokalnych sponsorów oraz zaangażowaniu społeczności, ten jubileuszowy bieg okazał się prawdziwym sukcesem. Czy kolejne biegi się odbędą?

Maryla Miłek p-  Fundacja Bezmiar

Przypomnijmy, że trasy obu konkurencji wiodły przez tereny wokół Puław i okolic i jak sygnalizowali uczestnicy były sportowo wymagające, ale niezwykle interesujące krajoznawczo.

autorzy: P. Nowosadzki, A. Koter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button