Miasto Puławy

Kobiety na wybory |#LPU24.pl

Aura nie pozwoliła na spotkanie z mieszkańcami na placu Chopina ale wszyscy chętni, którzy chcieli spotkać się z kandydatami do parlamentu, zrobili to w Klubie Muzycznym Smok. Do Puław w ramach akcji “Kobiety na wybory” przyjechały posłanki Koalicji Obywatelskiej; Marzena Okła Drewnowicz, Aleksandra Gajewska i Marta Wcisło a także Maria Malinowska, puławska działaczka społeczna.

Na spotkanie zaproszono także kandydatów do parlamentu z okręgu obejmującego Puławy: Grzegorza Nowosadzkiego, Pawła Nakoniecznego oraz kandydata na Senatora gen. Jana Rajchela. Spotkanie zgodnie z hasłem zdominowały tematy uczestnictwa kobiet w wyborach.

Marzena Okła-Drewnowicz – Posłanka KO, Aleksandra Gajewska – Posłanka KO, Marta Wcisło – Posłanka KO, Grzegorz Nowosadzki – kandydat do Sejmu RP, Paweł Nakonieczny – Kandydat do Sejmu RP, Jan Rajchel – Kandydat do Senatu RP “Pakt Senacki”

Posłanki a także kandydaci do parlamentu apelowali do uczestników spotkania, głównie wyborczyń, o uczestnictwo w samym akcie wyborczym a także do przekonania możliwie największej liczby kolegów, koleżanek, znajomych, przyjaciół, którzy mają wątpliwości czy warto w ogóle na wybory iść.

Autorzy: P. Nowosadzki, A. Koter

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button