InformacjeMiasto Puławy

Targowisko oficjalnie otwarte [VIDEO]

Mimo, że z targowiska przy ul. Dęblińskiej handlujący korzystają od niemal 2 lat, to dopiero teraz doczekaliśmy się oficjalnego otwarcia. Wiosną zakończyły się prace przy budowie zadaszeń oraz sanitariatów i części biurowej.

W chwili obecnej plac targowy posiada wszystkie niezbędne udogodnienia i handlujący co środę w naszym mieście nie muszą martwić się np. o brak toalet.

Radości z dokończenia drugiego etapu rozbudowy targowiska na Dęblińskiej nie krył prezydent Puław Paweł Maj. W swojej wypowiedzi włodarz naszego miasta podkreślił różnicę dla handlujących pomiędzy obecnymi warunkami, a tymi jakie mieli jeszcze 2 lata temu na ulicy Składowej. Paweł Maj nie ukrywał swojej satysfakcji z powodu dużej liczby osób korzystających z targowiska.

Paweł Maj – Prezydent Miasta Puławy

W uroczystości otwarcia wzięli udział przedstawiciele lokalnego samorządu, a także prezesi miejscowych spółek oraz proboszcz tutejszej parafii, który poświęcił targowisko. Wraz z chętnymi wybranymi spośród sprzedających i kupujących dokonano symbolicznego przecięcia wstęgi. Z okazji otwarcia przeprowadzono konkursy, w których mogli wziąć udział handlujący na puławskim targu. Wśród sprzedających rozlosowano czasowe zwolnienia z opłat rezerwacyjnych, natomiast wygrani kupujący otrzymali bony zakupowe do jednego ze sklepów na terenie miasta.

Autor: M. Owczarz

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button