InformacjeMiasto Puławy

Dzień Papieski w Puławach |#LPU24.pl

Podobnie jak w ubiegłych latach, także i w tym roku w Puławach podobnie jak i w całej Polsce, będą odbywać się wydarzenia związane z Dniem Papieskim.

Już w najbliższą niedzielę od 14:00 spod Skweru Niepodległości wyruszy czternasta edycja rowerowego wyścigu po kremówki, zapisy rozpoczną się godzinę wcześniej. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie własnego kasku, na każdego, kto weźmie udział w rajdzie, czekać będzie kremówka. Uczestnicy będą podzieleni na grupy wiekowe, szczegółowy harmonogram można znaleźć na stronie internetowej organizatora wydarzenia, czyli Stowarzyszenia “Rodzina”.

W ramach Dnia Papieskiego planowane są także warsztaty gospel, które odbędą się 21 i 22 października w Puławskim Ośrodku Kultury “Dom Chemika”. Zapisy trwają do 20 października drogą mailową bądź telefonicznie. W niedzielę 22 października o godz. 18:00 odbędzie się koncert finałowy Dnia Papieskiego, podczas którego rozstrzygnięte zostaną konkursy plastyczny, recytatorski oraz turniej wiedzy, związane z postacią Jana Pawła II. Wstęp na wydarzenie, które odbędzie się w sali widowiskowej “Domu Chemika” jest bezpłatny.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button