Miasto Puławy

Rajd Nordic Walking w Puławach

Tego wydarzenia z pewnością nie mogą przegapić osoby lubiące aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. Po odwiedzinach w wielu urokliwych miejscach Lubelszczyzny organizowana przez Fundację BezMiar Nordikiada wreszcie będzie miała swój przystanek w Puławach.

Już 10 września spod budynku Szkoły Podstawowej nr 4 przy ulicy Franciszka Zabłockiego wyruszy Rajd Nordic Walking – W Dbałości o Człowieka organizowany w ramach Puławskiego Forum Profilaktycznego. Jak zwykle zaplanowano marsz w dwóch trasach, 7-kilometrowej dla grupy początkującej oraz 12-kilometrowej dla nieco bardziej doświadczonych fanów chodzenia z kijkami. Obie grupy znajdą się pod opieką certyfikowanych instruktorów. Wymarsz na trasę jak zwykle poprzedzi pokaz prawidłowej techniki nordic walking oraz rozgrzewka. Po przebytym marszu na uczestników będzie czekać poczęstunek.

Informacje o zasadach zapisów oraz płatnościach za uczestnictwo w wydarzeniu można znaleźć na stronie internetowej Fundacji BezMiar. Już teraz swój udział we wrześniowym puławskim rajdzie zadeklarowało ponad 100 osób. Pod koniec przyszłego miesiąca, 25 września planowany jest kolejny rajd Nordikiady, tym razem w Kazimierzu Dolnym. Osoby chętne do udziału w tym wydarzeniu również mogą się już rejestrować.

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button