Miasto Puławy

Radni będą obradować w komisjach

Najbliższy czas będzie dość intensywny dla puławskich radnych. Przed nimi bowiem sesja absolutoryjna, która zawsze jest pełna emocji i wielogodzinnych dyskusji. Wcześniej jednak czekają ich obrady w komisjach.

Już w czwartek o godz. 16:30 na posiedzenie zbierze się Komisja Sportu, Kultury Fizycznej i Turystyki. W planach jest między innymi spotkanie radnych z piłkarzami Wisły Puławy, którzy na kilka kolejek przed końcem sezonu zapewnili sobie awans do II ligi. Warto wspomnieć, że ostatnio z brązowymi medalistami rozgrywek PGNiG Superligi w piłce ręcznej, szczypiornistami Azotów Puławy, spotkał się prezydent Paweł Maj wraz z wiceprezydent Beatą Kozik.

Jeśli chodzi o obrady kolejnych organów Rady Miasta, to w następnych dniach czekają nas między innymi Komisja Promocji, Miasta, Kultury i Współpracy, która zacznie obradować 14 czerwca o godz. 16:00, 15 czerwca o tej samej godzinie zbierze się Komisja Rewizyjna, zaś dzień później spotkają się radni zasiadający w Komisji Polityki Społecznej, Zdrowia, Rodziny i Porządku Publicznego. Wszystkie wymienione spotkania będą transmitowane na żywo w serwisie esesja.tv.

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button