Miasto Puławy

Mamy MOC – warsztaty dla mam z dziećmi

Czas poświęcony na zabawę i wspólne spędzanie czasu jest bardzo ważny zarówno dla prawidłowego rozwoju dziecka jak i dla rodzica. Projekt “Mamy MOC” to nowe zajęcia i warsztaty prowadzone przez Młodzieżowy Dom Kultury, skierowane do młodych mam, którym towarzyszą ich pociechy.

Są to zajęcia plastyczne z elementami sensoplastyki, w których mogą brać udział dzieci od 2 do 4 lat czy zajęcia muzyczne – “Gordonki” dla dzieci do 3 lat. Wszystkie warsztaty są bezpłatne. 16 września w MDKu odbędzie się Piknik Rodzinny, w którym udział mogą wziąć nie tylko rodzice uczestniczący w warsztatach ale także inni rodzice ze swoimi pociechami.

Wśród atrakcji przewidziano dmuchańce, mega bańki, kącik malucha, zabawę z klaunami i watę cukrową. Piknik potrwa od godziny 15.00 do 17.00. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Aleksandra Kozak – Kotowska – dyrektor MDK w Puławach

Jak mówi Aleksandra Kozak-Kotowska, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury, zajęcia są prowadzone już od zeszłego roku szkolnego, przychodzą na nie mamy dzieci rocznych czy 3-letnich. Sobotni piknik będzie miał wymiar edukacyjny.

Piknik potrwa od godziny 15.00 do 17.00. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Autorzy: M. Strzelecka, A. Koter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button