Miasto Puławy

Budżet Obywatelski – głosowanie w przyszłym tygodniu

W przyszłym tygodniu puławianie zdecydują, które projekty zgłoszone w ramach Budżetu Obywatelskiego na przyszły rok zostaną zrealizowane. Głosowanie ruszy już w poniedziałek od 7:30.

Tym razem do wyboru jest 15 projektów dużych oraz 16 małych, inicjatywy zgłoszone przez mieszkańców dotyczą m.in. organizacji imprez kulturalnych, zajęć sportowych czy poprawy infrastruktury miejskiej. Pełną listę projektów można znaleźć na stronie internetowej Urzędu Miasta Puławy pulawy.eu. Głosowanie podobnie jak w ostatnich latach odbywa się wyłącznie elektronicznie. W związku z tym Urząd Miasta przygotował też specjalne stanowiska dla osób, które nie mają możliwości głosowania, w swojej siedzibie przy ul. Lubelskiej a także w Mediatece. Komputery będą dostępne dla mieszkańców w siedzibach pracy tych instytucji.

Zgodnie z zasadami głosowania można wybrać maksymalnie 3 projekty duże oraz 3 małe. Oczywiście nasz głos będzie ważny także wtedy, gdy wybierzemy dwa lub jeden projekt. Głosowanie potrwa do poniedziałku 11 września do godz. 15:30.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button