InformacjeMiasto Puławy

UM dalej szuka dyrektora MOSiR

Trwające od kilku tygodni postępowanie kwalifikacyjne dotyczące wyboru nowego dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji nie przyniosło rezultatów. Dlatego miejscy urzędnicy byli zmuszeni rozpisać ponowny konkurs.

Przypomnijmy, że od stycznia 2021 roku tą miejską jednostką kieruje Andrzej Śliwa, którego kadencja kończy się wraz z początkiem września. W trakcie trwającego naboru żaden ze zgłoszonych kandydatów nie uzyskał odpowiedniej ilości punktów z przeprowadzonego testu i rozmowy kwalifikacyjnej, dlatego też konkurs pozostał nierozstrzygnięty. Zgodnie z nowymi wymaganiami określonymi przez miejskich urzędników kandydat powinien legitymować się co najmniej 5-letnim stażem pracy, najlepiej na stanowisku kierowniczym, bądź 5-letnim prowadzeniem działalności gospodarczej o zbliżonym charakterze. Ponadto kandydat powinien legitymować się wykształceniem wyższym, wśród wymienionych przez urzędników wymagań dodatkowych znajduje się też m.in. znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym.

Nowy termin dla kandydatów do składania swoich ofert to 15 września, w drugiej połowie przyszłego miesiąca przekonamy się więc, czy tym razem uda się z sukcesem przeprowadzić konkurs.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button