Miasto Puławy

Trwa przetarg na puławskie boiska

Jeszcze do 26 lipca przedsiębiorcy mogą składać swoje oferty w przetargu na remont 4 boisk ze sztuczną nawierzchnią. Urząd Miasta chce odnowić obiekty przy stadionie MOSiR, ZSO nr 1, ZSO nr 2 oraz Szkole Podstawowej nr 10. Dodatkowo ma zostać zrealizowana długo wyczekiwana inwestycja przy SP3.

Urzędnicy planują, że przy ul. Jaworowej powstanie nowe, wielofunkcyjne boisko do gry w piłkę ręczną oraz koszykówkę a także boisko do siatkówki z nawierzchnią syntetyczną, posiadające niezbędne zaplecze. Wykonana zostanie również 4-torowa bieżnia oraz oświetlenie. Wykonawca projektu zajmie się także pielęgnacją zieleni wokół obiektu. Przypomnijmy, że w zeszłym roku inwestycja w nowe boisko i salę gimnastyczną w SP3 była również planowana, wtedy jednak przetargi były unieważniane z uwagi na brak wystarczających środków finansowych. Miasto zmieniło wniosek do programu Polski Ład i dotyczył on nie tylko budowy boiska przy Trójce ale także modernizacji istniejących obiektów przy innych placówkach edukacyjnych w Puławach. Nie uwzględniono już w nim zaś budowy sali gimnastycznej w SP3.

Przedsiębiorcy mają czas na składanie ofert w przetargu do 21 lipca, potem dowiemy się, czy któraś ze złożonych propozycji jest do przyjęcia dla urzędników miejskich.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button