Efektowne sparingowe zwycięstwo Wisły

W przerwie pomiędzy spotkaniami ligowymi piłkarze Wisły Puławy rozegrali w czwartek mecz kontrolny z zaprzyjaźnionym Powiślakiem Końskowola.

Puławianie byli zdecydowanymi faworytami tego spotkania i to potwierdziło się w stu procentach podczas trwania gry. Do 35. minuty utrzymywał się wynik bezbramkowy. wtedy pierwszą bramkę dla wiślaków zdobył Emil Drozdowicz. Kilka minut później prowadzenie puławskiego podwyższył Lukas Kuban.

W drugiej części spotkania worek z bramkami rozwiązał się już na dobre. Puławianie trafiali do siatki rywali aż sześciokrotnie. Hat-tricka ustrzelił Adrian Paluchowski, poza nim gole zdobyli także Bartłomiej Bartosiak, Maciej Kona i Krystian Puton. Spotkanie zakończyło się efektownym zwycięstwem Wisły 8:0.

Puławianie w dobrych humorach przystąpią więc do poniedziałkowego starcia z KKS Kalisz. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:15 na puławskim stadionie.