Miasto PuławySport

Tenis zagości w Puławach w sobotę

Ostatnie międzynarodowe sukcesy Igi Świątek sprawiły, że o tenisie w przestrzeni publicznej mówi się dużo. W najbliższą sobotę miłośnicy tej dyscypliny sportu pojawią się w Puławach.

Na puławskich kortach przy ul. Wróblewskiego odbędą się bowiem Otwarte Mistrzostwa Puław dla amatorów. Stawką zawodów będzie Puchar Dyrektora MOSiR. Zaplanowano rywalizację w trzech kategoriach, open, osób po 60. roku życia oraz dla kobiet. Tego samego dnia w ramach rodzinnych zawodów Family Cup odbędą się także zawody w grze podwójnej mężczyzn i kobiet a także miksty. Do rywalizacji zarówno w ramach Otwartych Mistrzostw Puław jak i Family Cup można się zgłaszać do 11 czerwca do godz. 21:00 w kasach przy kortach.

W najbliższy weekend w Puławach nie tylko miłośnicy tenisa będą mogli aktywnie spędzić czas. Odbędą się bowiem dwa kolejne rajdy rowerowe, jeden organizowany przez Centrum Informacji Turystycznej z trasą do Bochotnicy w sobotę, drugi zaś dzień później w ramach akcji “Aktywne Puławy”. Oba wydarzenia będą dobrą okazja do kręcenia kilometrów dla Puław w ramach rywalizacji o Rowerową Stolicę Polski.

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button