Miasto Puławy

30. edycja Grand Prix Puław MTB

W najbliższą sobotę po raz drugi w tym roku kolarze wystartują w organizowanych przez Puławskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej zawodach Grand Prix MTB.

Już o 9:30 na trasę wyruszą grupy męskie powyżej 15.roku życia, zaś nie przed 11:00 zawodnicy w pozostałych kategoriach wiekowych. Organizatorzy podzielili zawodników na kilka grup, wystąpią między innym i chłopcy i dziewczęta w wieku do 10 lat, a także od 11 do 14 lat, od 15 do 17 lat, mężczyźni od 18 do 35 lat oraz powyżej 36. roku życia. Pierwsze rajdy w ramach cyklu MTB odbyły się w czerwcu.

W tym roku wydarzenia organizowane przez Puławskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej otrzymały wsparcie licznych sponsorów, tym razem to, czy zawody MTB się odbędą, nie było pewne. Organizatorzy otrzymywali zwykle wsparcie z Urzędu Miasta, który jednak w tym roku nie zorganizował tradycyjnego konkursu ofert, z tego powodu nie odbyły się również organizowane cyklicznie Biegi O Błękitną Wstęgę Wisły. Kolarze spotkają się tradycyjnie w lasku przy ul. Niemcewicza.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button