wszystkie

Puławskie obiekty w ogólnopolskim konkursie

Trzy puławskie obiekty, które niedawno zostały oddane do użytku bądź gruntownie wyremontowane, biorą udział w Ogólnopolskim Konkursie “Modernizacja Roku i Budowa XXI wieku”. To już dwudziesta siódma edycja tej inicjatywy.

Ideą tego konkursu jest wspieranie działań zmierzających do ratowania obiektów i budowli dziedzictwa narodowego a także modernizacji, rozbudowy czy przebudowy obiektów różnego rodzaju dla celów użytkowych jak i estetycznych. Budowle zakwalifikowane do etapu finałowego konkursu, będą oceniane przez profesjonalne jury, w skład którego wchodzą m.in. architekci, inspektorzy nadzoru budowlanego czy konserwatorzy zabytków.

W konkursie biorą udział puławskie obserwatorium astronomiczne w kategorii “małe jest piękne”, hala Grupa Azoty Arena w kategorii “obiekty sportu i rekreacji” oraz Mediateka w kategorii “obiekty kultury”. Na stronie organizatora tego przedsięwzięcia równolegle z konkursem trwa internetowy plebiscyt na najpopularniejszy obiekt spośród zgłoszonych do konkursu. Głos można oddać za pośrednictwem wspomnianej strony, czyli www.modernizacjaroku.org.pl, co ważne można głosować raz na dobę na jedną budowlę z danego województwa. Głosowanie potrwa do 12 maja.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button