Miasto Puławy

Społecznicy zostaną nagrodzeni przez prezydenta

Już za kilka dni prezydent Puław wręczy nagrody osobom i organizacjom, które wyróżniają się w działalności na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego. Wyróżnienia zostały przyznane po raz pierwszy w ubiegłym roku.

Podobnie jak w roku ubiegłym, także i tym razem zaplanowano wręczenie wyróżnień w 3 kategoriach: Puławski Społecznik Roku, Puławska Organizacja Pozarządowa Roku a także Nagroda Specjalna z racji jubileuszu organizacji pozarządowej. Uroczysta gala odbędzie się w najbliższy wtorek 18 kwietnia o godz. 17:00 w Puławskim Ośrodku Kultury “Dom Chemika”. Gościem specjalnym wydarzenia będzie znany aktor filmowy, telewizyjny i teatralny Artur Barciś, który wystąpi ze swoim programem “By w odliczaniu do trzech…nie zgubić cennego czasu”. Wstęp na salę widowiskową “Domu Chemika”, gdzie odbędzie się uroczystość, jest wolny.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku w ramach prezydenckich nagród wyróżniono po 6 organizacji pozarządowych oraz osób zaangażowanych w działalność społeczną, wręczono także 3 jubileuszowe nagrody specjalne.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button