Miasto Puławy

Wolontariusze niezadowoleni z sytuacji w schronisku

Temat sytuacji puławskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt już od pewnego czasu odbija się szerokim echem w mediach społecznościowych. Wolontariusze skupieni wokół schroniska wyrażali swoje niezadowolenie z powodu negatywnego nastawienia kierownictwa placówki do ich pracy.

Osoby związane z bezinteresowną działalnością wobec puławskich bezdomnych zwierząt pojawiły się na czwartkowej sesji Rady Miasta. W ich emocjonalnych wypowiedziach powtarzały się zarzuty do kierownictwa schroniska o stwarzanie złej atmosfery i utrudnianie wolontariuszom ich pracy. Głos zabrała także kobieta, która chciała adoptować psa z puławskiego schroniska, jednak po rozmowie z pracownicą, widząc jej podejście, zrezygnowała z tego pomysłu.

wolontariusze związani ze schroniskiem dla bezdomnych zwierząt w Puławach

Przypomnijmy, że urzędnicy miejscy zapowiedzieli ostatnio zmiany w puławskim schronisku, w teorii  ma być ono bardziej dostępne dla wolontariuszy. Zmiany ma koordynować nowy pracownik Robert Stolar. Temat sytuacji w schronisku powróci podczas Komisji Polityki Społecznej, Zdrowia, Rodziny i Porządku Publicznego w lutym, na tym posiedzeniu również mają się pojawić wolontariusze.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button