InformacjeKlepsydryMiasto Puławy

Zmarł Mariusz Oleśkiewicz – dyrektor puławskiego MDK

W nocy z sobotę na niedzielę odszedł Mariusz Oleśkiewicz, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach. Tę bardzo smutną informację przekazali jego najbliżsi.

W 2013 roku został pełniącym obowiązki dyrektora puławskiego MDK, a od stycznia 2014 roku powołano go na stanowisko dyrektorskie.  Mariusz Oleśkiewicz był człowiekiem zaangażowanym w wiele inicjatyw kulturalnych, które na przestrzeni lat odbywały się w Puławach, m.in. podczas kolejnych edycji Narodowego Czytania, turniejów szachowych, wystaw czy konkursów plastycznych, odbywających się regularnie w Młodzieżowym Domu Kultury. Mariusz Oleśkiewicz miał 43 lata.

Ostatnie pożegnanie dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach odbędzie się w jego rodzinnej parafii w Końskowoli, w środę 28 października o godz. 12:00. Ze względu na pandemiczne obostrzenia w kościele podczas Mszy świętej może znajdować się 50 osób, dlatego też rodzina apeluje o pozostawienie miejsc dla najbliższych. Poza budynkiem kościoła oraz na cmentarzu nie ma limitu osób, należy natomiast zakrywać usta i nos zgodnie z obowiązującymi normami.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button