Miasto Puławy

Nowy pracownik puławskiego schroniska

W grudniu minionego roku wiele osób wyrażało swoje niezadowolenie i niepokój wobec procedur panujących w puławskim schronisku dla bezdomnych zwierząt.

Przede wszystkim głośnym echem odbił się ograniczenia dotyczące wejścia na teren obiektu oraz utrudnienia jakie spotykały osoby chętne do adopcji zwierzaka. Urząd Miasta jeszcze w grudniu informował o planach wprowadzenia zmian w schronisku. Niedawno współpracę z placówką zaczął Robert Stolar, którego zadaniem jest ich przygotowanie i wdrażanie.

Łukasz Kołodziej – Urząd Miasta Puławy

Jak mówi Łukasz Kołodziej z Urzędu Miasta Puławy, nowa osoba będzie koordynować wprowadzane w schronisku zmiany, dotyczące między innymi współpracy z wolontariuszami. Umowa z nowym pracownikiem, który w przeszłości współtworzył schronisko będzie obowiązywać do końca lutego, wtedy strony zdecydują czy dalej będą kontynuować współpracę. Głównym celem jest ułatwienie współpracy wolontariuszy z puławskim schroniskiem. Łukasz Kołodziej przypomina, że obecnie pieski z puławskiego schroniska można wyprowadzać na spacery w godz. od 12:00 do 15:30 oprócz wtorków i niedziel.

Autorzy: A. Koter, M. Owczarz

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button