Miasto Puławy

Najpiękniejsze kolędy zabrzmią w Domu Chemika

Święta Bożego Narodzenia za pasem, niektórzy z nas już myślą o choince, prezentach i innych sprawach związanych ze świętami. Tym, którzy jeszcze nie poczuli świątecznego klimatu, z pewnością pomogą uczestnicy 28. Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd organizowanego przez Puławski Ośrodek Kultury “Dom Chemika”.

W najbliższy poniedziałek blisko 80 artystów z powiatu puławskiego wykona najpiękniejsze utwory muzyczne, nawiązujące do tematyki bożonarodzeniowej. Muzycy zaprezentują się w dwóch blokach, porannym od 9:00 oraz popołudniowym od 15:00. Ich występy będą oceniane przez jury konkursowe, przesłuchania mają charakter otwarty, co oznacza, że każdy z nas będzie mógł posłuchać muzycznych popisów.

Przypomnijmy, że w tym roku Festiwal ma charakter hybrydowy – artyści z powiatu puławskiego wykonują utwory “na żywo”, natomiast uczestnicy spoza naszego regionu nadsyłają swoje propozycje konkursowe w formie nagrania. Nagrody w ramach tegorocznego Festiwalu zostaną wręczone podczas uroczystego Koncertu Laureatów, zaplanowanego 8 stycznia.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button