Sport

6 sparingów Wisły przed rundą wiosenną

Piłkarze Wisły Puławy korzystają z zimowej przerwy w sezonie. Znany jest już ich plan przygotowań do rundy wiosennej.

Wiadomo, że zawodnicy “Dumy Powiśla” wznowią treningi 9 stycznia, a w trakcie swoich przygotowań rozegrają 6 meczów kontrolnych. 21 stycznia puławianie wyjadą do Łęcznej na spotkanie z miejscowym Górnikiem, 4 dni później, już na własnym stadionie podejmą zespół Mazur Karczew. 28 stycznia wiślacy na wyjeździe zmierzą się ze Stalą Rzeszów.

Kolejne trzy sprawdziany czekają graczy z Puław już w lutym na własnym stadionie. 4 lutego będą podejmować zespół KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, tydzień później zmierzą się z Legionovią, natomiast po kolejnych 7 dniach ich rywalem będzie Znicz Pruszków.

Rozgrywki ligowe powrócą w tym samym miesiącu. 25 lutego Wisła Puławy rozegra w ramach drugoligowych zmagań mecz z Siarką Tarnobrzeg. Przypomnijmy, że puławski klub po rundzie jesiennej zajmuje w tabeli 5. miejsce z dorobkiem 32 punktów. Gdyby wiślacy utrzymali tę pozycję na koniec sezonu, uzyskaliby prawo gry w barażach o awans do 1. ligi. Puławianie tracą też zaledwie 3 punkty do drugiego miejsca w tabeli, dającego bezpośredni awans.

Foto archiwalne, KS Wisła Puławy

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button