Miasto PuławySport

Turniej Siatkówki dla Niepodległej

Turniej Siatkówki z udziałem 4 zespołów z naszego regionu odbył się w piątkowy poranek w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Puławach. Do naszego miasta przyjechali już tradycyjnie zawodnicy z Dęblina, Nałęczowa i Końskowoli – tradycyjnie stawkę uzupełnił zespół gospodarzy Ogniska TKKF Chemik Puławy.

W tym roku pierwszą zagrywkę wykonała nasza brązowa medalistka z Igrzysk Olimpijskich w Tokio Malwina Kopron, otwierając tym samym rywalizację panów. Turniej stał na wysokim poziomie, ostatecznie rywalizację na swoją korzyść rozstrzygnęli zawodnicy z Dęblina, którzy w pokonanym polu pozostawili zespół Nałęczowa. Trzecie miejsce w turnieju zajęli gospodarze z TKKF Chemik Puławy, na miejscu czwartym natomiast zameldowali się siatkarze z Końskowoli.

Tradycyjnie podczas turniejów wybierani są najlepsi gracze. Najlepszym rozgrywającym zawodów okrzyknięto Mariusza Muszyńskiego z Dęblina, najlepszym rozgrywającym turnieju został Przemysław Mazurek, także z Dęblina, natomiast MVP turnieju wybrano Mateusza Krzyżanowskiego.

Autor: P. Nowosadzki

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button