Sport

Porażka Wisły w ostatnim sparingu

W ostatnim meczu kontrolnym przed rozpoczęciem nowego sezonu drugiej ligi piłkarze Wisły Puławy zmierzyli się na własnym stadionie z beniaminkiem tej klasy rozgrywkowej, Polonią Warszawa.

Sobotni mecz był rozgrywany w formule 4 razy 30 minut. Była to kolejna okazja do eksperymentowania ze składem i przetestowania nowych zawodników przed zbliżającym się wielkimi krokami sezonem. Pierwsza część zakończyła się bezbramkowym remisem, zaś w drugiej po dość prostych błędach puławskich zawodników piłkarze Polonii wyszli na prowadzenie 2:0. Po zakończeniu trzeciej części na tablicy wyników widniał rezultat 3:1 dla stołecznego zespołu, ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 5:2 dla Polonii Warszawa.

W tym samym dniu Wisła Puławy ogłosiła, że do zespołu dołącza nowy zawodnik Piotr Azikiewicz. Piłkarz ten ostatnio występował w Miedzi Legnica, nominalnie jest lewym obrońcą, jednak może też występować jako lewy pomocnik i wahadłowy. Jego umowa z puławska Wisłą będzie ważna przez 2 lata.

Już w najbliższą sobotę spotkaniem z GKS Jastrzębie Zdrój na własnym stadionie piłkarze Wisły Puławy zainaugurują nowy sezon. Początek tego meczu o godzinie 18:00.

Foto: KS Wisła Puławy

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button