Miasto Puławy

Puławianie ćwiczą formę na Korona Treningach

Piękna wiosenna pogoda, którą ostatnio obserwujemy, jest okolicznością sprzyjającą dla aktywności fizycznej. Korzystają z tego uczestnicy organizowanych przez fundację BezMiar Korona Treningów, odbywających się na puławskich Błoniach.

W ostatnią środę ćwiczenia oddechowe, wzmacniające organizm oraz ogólnousprawniające pod okiem instruktorów wykonywało ponad 30 osób. Przypomnijmy, że zajęcia są realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego. Zajęcia są więc bezpłatne, wystarczy jedynie przyjść w stroju sportowym i ćwiczyć. Organizatorzy Korona Treningów zapraszają wszystkie osoby bez względu na wiek.Zajęcia odbywają się w każdą środę i piątek o godz. 17:30.

Celem zajęć jest możliwość skorzystania przez mieszkańców z nowych form aktywności i możliwość powrotu do formy fizycznej po pandemicznych restrykcjach.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. Autor artykułu oprócz zaproszenia powinien podać informacje kiedy i w jakich godzinach organizowane są zajęcia. Z artykułu wynika że w środę ale czy tylko w środę czy również w inne dni tyg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button