Miasto Puławy

Puławy Rowerową Stolicą Polski? [VIDEO]

Nasze miasto ma szansę zostać Rowerową Stolicą Polski.

Rowerzystów w Puławach nie brakuje, mamy ścieżki i piękne okolice – każdy, kto z nich korzysta i ściągnie specjalną aplikację, będzie mógł zbierać kilometry dla naszego miasta.

Marcin Kowal – MOSiR w Puławach

Trening przed akcją będzie trwał od 1 czerwca do 15 sierpnia, natomiast właściwa rywalizacja miast potrwa przez cały wrzesień. Teraz mamy czas, żeby się do niej przygotować, sprawdzić sprawność rowerów, rozgrzać mięśnie i przetestować działanie aplikacji. Ogólnopolskim organizatorem akcji jest miasto Bydgoszcz, lokalnie rowerzystów wspiera puławski MOSiR.

Autor: M. Owczarz

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button