InformacjeMiasto PuławyPOLECAMY

Koncert charytatywny na rzecz Oliwii Pukas

Już niebawem puławianie będą mieli okazję do okazania szczodrości i dobroci swoich serc. 25 lutego w hotelu Trzy Korony odbędzie się bowiem koncert charytatywny na rzecz 11-letniej Oliwii Pukas.

Dziewczynka cierpi na wrodzony niedorozwój kości udowej prawej nogi oraz deformację stawów biodrowego i kolanowego. Szansą na uniknięcie amputacji jest dla niej kosztowna operacja w USA. Aby pomóc rodzicom dziewczynki w uzbieraniu niezbędnej kwoty, w Puławach zostanie zorganizowany koncert charytatywny, w którym wystąpią m.in. zespół Blues Smile Trio oraz Kacper Gołda. Gwiazdą wieczoru będzie zaś Wojciech Cugowski.

Bilety-cegiełki w cenie 50 złotych można nabywać, kontaktując się z hotelem Trzy Korony mailowo pod adresem: trzykoronypulawy@gmail.com bądź telefonicznie pod numerem 664 119 110. Dochód z cegiełek zostanie w całości przekazany na rzecz Oliwii. Koncert odbędzie się w piątek 25 lutego 2022 r. o godz. 19:00. Dziewczynce można również pomóc za pośrednictwem zbiórki zorganizowanej na portalu siepomaga.pl: https://www.siepomaga.pl/oliwia-pukas

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button