FotorelacjeInformacjeMiasto Puławy

Miejski piknik na sportowo

Wyjątkowo intensywny i obfitujący w wydarzenia weekend zakończył w niedzielę sportowy piknik z okazji Dnia Dziecka zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Urząd Miasta Puławy we współpracy z Klubem Sportowym Wisła.

Od południa Stadion Miejski przy ul. Hauke-Bosaka wypełniał się uczestnikami, na których czekało wiele atrakcji. Miłośnicy piłki nożnej mogli potrenować z młodymi piłkarzami Wisły, zmierzyć swoją siłę strzału na bramkę czy też zagrać improwizowany mecz na okrągłym boisku, można było także zmierzyć się z przeciwnikiem w meczu z mini bramkami. Zawodnicy sekcji podnoszenia ciężarów pokazywali, jak przygotować się do dźwigania sztangi. To wszystko na głównej płycie stadionu.

Na bocznym boisku na najmłodszych czekały stanowiska, gdzie malowane były buzie a także scena z animatorami, którzy organizowali konkursy i zabawy z nagrodami. Dorośli podczas pikniku mogli spróbować pysznych lodów, a także zapoznać się z regulacjami dotyczącymi Budżetu Obywatelskiego. W okolicach rzutni na koronie stadionu na wszystkich chętnych czekały dmuchańce, które w niedzielę cieszyły się wyjątkowym powodzeniem. Podczas pikniku odbywały się także pokazy freestyle’u piłkarskiego, a tuż przed jego zakończeniem odbyła się piana party, która jest ulubioną częścią zabaw plenerowych naszych najmłodszych.

Autor: P. Nowosadzki

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button