Miasto Puławy

Komisje Rady Miasta wracają do pracy

Po letniej przerwie do pracy powracają Komisje Rady Miasta Puławy. Już w przyszłym tygodniu czekają nas posiedzenia kilku gremiów.

W poniedziałek zbierze się Komisja Promocji Miasta, Kultury i Współpracy. Głównym tematem posiedzenia będą zaproponowane zmiany w tegorocznej uchwale budżetowej. Radni pochylą się także nad wnioskami dotyczącymi przyszłorocznego miejskiego budżetu. Jedną z podejmowanych kwestii będzie też omówienie poziomu czytelnictwa w Puławach. Dwa dni później spotkają się członkowie Komisji Polityki Społecznej, Zdrowia, Rodziny i Porządku Publicznego, którzy także zaopiniują projekt zmian w tegorocznym budżecie, jak również zapoznają się ze sprawozdaniem z realizacji Miejskiego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy. W czwartek odbędzie się zaś posiedzenie Komisji Sportu, Kultury Fizycznej i Turystyki.

Wszystkie spotkania radnych będą rozpoczynać się o godz. 16:00, obrady poszczególnych gremiów będzie można oglądać na żywo w serwisie esesja.tv. Harmonogram wszystkich posiedzeń komisji jest dostępny tutaj: https://www.pulawy.eu/artykuly/transmisje-komisji-rady-miasta,43315.htm

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button