InformacjePowiat Puławski

Szczepieniobus wyjedzie na ulice powiatu puławskiego

Tempo szczepień przeciw COVID-19 w naszym kraju spada. Z tego powodu coraz częściej można usłyszeć informacje o mobilnych punktach pojawiających się w całym kraju, szczególnie w mniejszych miejscowościach, gdzie osób zaszczepionych jest stosunkowo mało.

W najbliższych dniach z możliwości zaszczepienia się w specjalnym punkcie będą mogli skorzystać mieszkańcy powiatu puławskiego. Szczepieniobus pojawi się już w poniedziałek 26 lipca w Nałęczowie oraz Wąwolnicy. Następnego dnia preparat przeciw COVID-19 otrzymają w nim mieszkańcy gmin Kazimierz Dolny i Janowiec. W środę szczepieniobus zawita do Markuszowa i Kurowa, zaś w czwartek przewidziano szczepienia mieszkańców gminy Końskowola oraz gminy wiejskiej Puławy. Na zakończenie w piątek mobilny punkt szczepień zawędruje do Żyrzyna i Baranowa.

Osoby chętne otrzymają jednodawkowy preparat firmy Johnson&Johnson. Aby skorzystać z możliwości zaszczepienia się w mobilnym punkcie, nie trzeba się wcześniej rejestrować, wystarczy zabrać ze sobą dowód osobisty.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button