Miasto PuławyPowiat Puławski

Całodobowy Rajd Rowerowy

Puławscy rowerzyści, którzy walczą o to, by Puławy w tym roku zostały Rowerową Stolicą Polski, nie zwalniają tempa. W najbliższy weekend zostanie zorganizowany całodobowy rajd drogami naszego powiatu.

Najwytrwalsi będą mieć do pokonania 295 kilometrów w 24 godziny. Aby wziąć udział w rajdzie nie trzeba jednak decydować się na aż tak duży wysiłek, można bowiem przejechać jedynie część zaplanowanej trasy. Organizatorzy zaplanowali start rajdu w sobotę o godz. 21:00 spod hali widowiskowo-sportowej na ul. Lubelskiej, meta całego przedsięwzięcia przewidziana jest zaś przy hali MOSiR na al. Partyzantów. Rajd podzielono na pięć etapów, tak aby mogło wziąć w nim udział jak najwięcej osób szczegółowe informacje na temat tras oraz godzin startu poszczególnych etapów rajdu znajdują się w utworzonym w portalu społecznościowym Facebook wydarzeniu.

Głównym celem rajdu jest zebranie jak największej liczby kilometrów dla Puław uczestniczących w akcji Rowerowa Stolica Polski. Dla wielu będzie to też okazja do sprawdzenia swojej kondycji na dłuższym dystansie.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button